خبرهای ویژه

» اسلایدراصلی » با عرضه کنندگان غیر مجاز گوشت دام در کرمانشاه برخورد می شود

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۲:۰۹

 کد خبر: 12036

فرماندار کرمانشاه:

با عرضه کنندگان غیر مجاز گوشت دام در کرمانشاه برخورد می شود

فرماندار کرمانشاه گفت: با عرضه کنندگان غیر مجاز گوشت دام به دلیل عدم رعایت موارد بهداشتی و سد معبر در کرمانشاه برخورد می شود.

با عرضه کنندگان غیر مجاز گوشت دام در کرمانشاه برخورد می شود

زاگرس نگارفضل الله رنجبر صبح امروز در خصوص عرضه ی گوشت در معابر کرمانشاه اظهار کرد: متأسفانه در برخی نقاط شهر کرمانشاه مشاهده شده است که دام به صورت غیرمجاز در معابر ذبح می‌شود.

وی افزود: این عمل به لحاظ ضوابط بهداشتی و هم سد معبر پیاده راه‌ها خلاف قانون است زیرا سلامت مردم برای مسئولان در اولویت قرار دارد.

فرماندار کرمانشاه بیان کرد: کمیته‌ای متشکل از فرمانداری، دامپزشکی، مرکز بهداشت شهرستان، اصناف نیروی انتظامی و اجراییات شهرداری تشکیل شده است که به صورت روزانه با گشت زنی در سطح شهر با متخلفان برخورد می‌شود.

عرضه ی دام غیرمجاز

رنجبر ادامه داد: در صورت مشاهده تخلف لاشه دام ضبط و فرد دستگیر و تحویل مراجع قضائی خواهد شد.

وی تصریح کرد: شورای شهر و خدمات شهری شهرداری کرمانشاه بر اساس قانون ۲۰ ماده ۵۵ شهرداری وظیفه دارند نسبت به تعدیل مراکز عرضه دام در شهر اقدام کنند.

فرماندار کرمانشاه با اشاره به شیوع کرونا و بیماری‌های مشترک بین دام و انسان گفت: مردم می‌توانند گوشت مورد نیاز خود را هر چند مقداری گران‌تر از مراکز دارای مجوز و قصابی‌ها تهیه کنند و سلامت خانواده خود را در خطر نیاندازند.


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : اسلایدراصلی , کرمانشاه

دیدگاه بسته شده است.